Podsumowanie 30 lat polskiego antymonopolu

Piotr Semeniuk
Dodane przez Piotr Semeniuk Listopad 7, 2018 17:48

Podsumowanie 30 lat polskiego antymonopolu

Wiosną Marek Martyniszyn zadziwił mnie informacją o tym, że razem z Maciejem Bernattem „dostali grant” na analizę ostatnich 30-lat kształtowania polskiego systemu ochrony konkurencji. Przy okazji przeprowadzili serię pogłębionych wywiadów z „osobami, które kształtowały polski system prawa antymonopolowego przez ostatnie trzydzieści lat” (byłymi prezesami UOKiK, a także sędziami oraz „wiodącymi praktykami”).

Wywiady zostały przeprowadzone, a Marek z Maćkiem zapraszają na podsumowanie swojego projektu, gdzie zostanie też przedstawiona „analiza przeróżnych, nowo zgromadzonych danych i statystyk”.

Seminarium i dyskusja panelowa na temat badań Marka i Maćka odbędą się w piątek 23 listopada w godz. 10-13 w Auli B na Wydziale Zarządzenia Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie. Wykład otwierający wygłosi prof. William Kovacic a w panelu dyskusyjnym ma wziąć udział m.in. prezes UOKiK, Marek Niechciał.

Jak mówią Anglosasi, it’s a must. Ja z pewnością się pojawię i zapraszam wszystkich zainteresowanych. Link do zapowiedzi wydarzenia – tutaj.

Piotr Semeniuk
Dodane przez Piotr Semeniuk Listopad 7, 2018 17:48
Napisz komentarz

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Bądź pierwszą osobą która doda komentarz do artykułu.

Napisz komentarz
Zobacz komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Wymagane pola oznaczone są*

Wydarzenia

No events found