Antoni Bolecki partnerem w Hansberry-Tomkiel

Marcin Mleczko
Dodane przez Marcin Mleczko Kwiecień 3, 2017 11:15 Uaktualniony

Antoni Bolecki partnerem w Hansberry-Tomkiel

3 kwietnia 2017 do zespołu kancelarii Hansberry-Tomkiel dołączył Antoni Bolecki, doktor nauk ekonomicznych i radca prawny z wieloletnim stażem, specjalizujący się między innymi w sprawach sądowych z zakresu prawa konkurencji i ochrony konsumentów.

Antoni Bolecki doskonale uzupełnia doświadczenie prawników naszej kancelarii. Szczególnie istotna, z punktu widzenia zakresu świadczonych przez nas usług, jest praktyka w reprezentowaniu klientów w sprawach sądowych zarówno z zakresu prawa antymonopolowego, ochrony konsumentów jak i nieuczciwej konkurencji – mówi Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel.

Profil Antoniego Boleckiego na stronie kancelarii:

Kariera zawodowa: Greenberg Traurig (2014-2017); Wardyński i Wspólnicy (2008-2013); Chłopecki, Sobolewska i Wspólnicy (2004-2008).

Antoni Bolecki uczestniczył w szeregu największych transakcji w Polsce oraz wiodących postępowaniach sądowych i antymonopolowych. W 2016 roku znalazł się w gronie laureatów konkursu Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na najlepsza pracę doktorską z zakresu prawa konkurencji w latach 2012-2015. Jako specjalista z prawa konkurencji był wyróżniony w rankingach EMEA Legal 500 and Who’s Who in Competition law.

Jego monografia, poświęcona wymianie informacji, jest w całości dostępna dzięki CARS w wersji PDF (LINK).

To kolejne wzmocnienie butikowej kancelarii (w 2015 r. pisaliśmy, że dołączył do niej dr Grzegorz Materna). Serdecznie gratulujemy!

 

Marcin Mleczko
Dodane przez Marcin Mleczko Kwiecień 3, 2017 11:15 Uaktualniony
Napisz komentarz

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Bądź pierwszą osobą która doda komentarz do artykułu.

Napisz komentarz
Zobacz komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Wymagane pola oznaczone są*

Wydarzenia

No events found