Competition Advocacy Matters – wraz z Instytutem Allerhanda przeszkolimy Mołdawskę Radę Konkurencji

Szymon Syp
Dodane przez Szymon Syp Wrzesień 19, 2015 15:23

Competition Advocacy Matters – wraz z Instytutem Allerhanda przeszkolimy Mołdawskę Radę Konkurencji

Z nieukrywaną radością informuję, że wspólnie z Grzegorzem Pizoniem weźmiemy udział w projekcie realizowanym przez Instytut Allerhanda, w ramach którego przeszkolimy ekspertów Rady Konkurencji Republiki Mołdawii w sposobach wdrożenia nowo uchwalonych ustaw przez Republikę Mołdawii: Prawa konkurencji oraz Pomocy publicznej. Ustawy te zostały uprzednio opracowane przez ekspertów unijnych i dostosowane do standardów Unii Europejskiej.

Projekt Instytutu, w którym bierzemy  udział realizowany jest dzięki grantowi (wsparciu) norweskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Projekt, obejmuje m.in. 2 dniowe szkolenia prowadzone dla urzędników Rady Konkurencji z zakresu prawa konkurencji oraz pomocy publicznej, które wraz z Grzegorzem – będziemy mieli przyjemność poprowadzić.

W ramach projektu, dnia 22 października br., zostanie zorganizowana sesja networkingowa polskiego i mołdawskiego środowiska z obszaru prawa konkurencji i pomocy publicznej. Podczas spotkania nastąpi prelekcja Prezes Rady Konkurencji, Pani Vioricii Cărare oraz wybitnych polskich ekspertów reprezentujących zarówno środowisko praktyków, jak i akademików.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane wzięciem udziału w tym – w naszej opinii – ważnym wydarzeniu, mogącym stać się przyczynkiem do pogłębionej pomocy eksperckiej dla kraju, który znajduje się obecnie w fazie transformacji ustrojowej, częściowo podobnej do tej, jaką Polska przechodziła przez ostatnie dwie dekady – o dokonywanie zgłoszeń. Kontakt: korporacyjnie@gmail.com

Uprzejmie informujemy, iż liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona.

Szymon Syp
Dodane przez Szymon Syp Wrzesień 19, 2015 15:23
Napisz komentarz

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Bądź pierwszą osobą która doda komentarz do artykułu.

Napisz komentarz
Zobacz komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Wymagane pola oznaczone są*

Wydarzenia

No events found