iKAR telekomunikacyjny

Szymon Syp
Dodane przez Szymon Syp Styczeń 2, 2014 20:02

iKAR telekomunikacyjny

Z lekkim opóźnieniem informuję, że ukazał się numer telekomunikacyjny internetowego Kwartalnika Antymonopolowego i Regulacyjnego.
Zeszyt traktuje o telekomunikacji aktualnie (w kontekście nowego Prawa telekomunikacyjnego) i ma charakter interdyscyplinarny (traktuje o niej prawniczo, ekonomicznie i technicznie).

Zeszyt prezentuje się bogato (jak chodzi o treść). Znajdziemy w nim interesujące artykuły, przykładowo: Mariusza Czyżaka o zmianach w zakresie odpowiedzialności karnej i karnoadministracyjnej w nowelizacji Prawa telekomunikacyjnego z 16.11.2012 r. czy Marleny Wach o roamingu międzynarodowym.

Zachęcam do przeczytania i zapoznania się całym numerem Kwartalnika.

Jednocześnie na stronie iKAR pojawiła się informacja o Call for Papers do następnych numerów:
Trwają prace nad niewielką modernizacją naszego kwartalnika. Mamy nadzieję, że w 2014 r. uda nam się wydać – przynajmniej elektronicznie – 12 zeszytów: 4 regularne, 4 sektorowe i 4 tematyczne. Zapraszamy do składania tekstów do pierwszego zeszytu regularnego (iKAR 1/2014), którego redaktor prowadzącą jest dr Agata Jurkowska-Gomułka (agathajur@o2.pl), zeszytu pocztowego (iKAR 2/2014), którego redaktor prowadzącą jest dr Monika Zielińska z WPiA Uniwersytetu Łódzkiego (mzielinska@wpia.uni.lodz.pl) oraz drugiego zeszytu regularnego, którego redaktor prowadzącą jest dr hab. Anna Pisz z WPiA Uniwersytetu w Białymstoku (przy okazji wspomnieć trzeba i pogratulować, że doktryna prawa konkurencji wzbogaciła się o kolejnego doktora habilitowanego) (piszcz@uwb.edu.pl). Teksty te można przesyłać na adres redakcji (ikar@wz.uw.edu.pl) lub bezpośrednio na adresy mailowe redaktor prowadzących.

Szymon Syp
Dodane przez Szymon Syp Styczeń 2, 2014 20:02
Napisz komentarz

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Bądź pierwszą osobą która doda komentarz do artykułu.

Napisz komentarz
Zobacz komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Wymagane pola oznaczone są*

Wydarzenia

No events found