Dr Marta Sendrowicz partnerem w Allen & Overy

admin
Dodane przez admin Kwiecień 4, 2012 11:31

Dr Marta Sendrowicz partnerem w Allen & Overy

Kancelaria Allen & Overy poinformowała kilka dni temu o przyjęciu dr Marty Sendrowicz do grona partnerów. Serdecznie gratulujemy!

Za informacją prasową:

Dr Marta Sendrowicz kieruje praktyką prawa ochrony konkurencji i prawa europejskiego w warszawskim biurze kancelarii Allen & Overy. Doradza w sprawach dotyczących ochrony konkurencji, w tym dotyczących umów handlowych, spraw z zakresu nadużywania pozycji dominującej oraz kontroli koncentracji. Reprezentuje klientów w postępowaniach prowadzonych przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji oraz Komisję Europejską, jak również w postępowaniach sądowych.

Marta Sendrowicz uzyskała magisterium z prawa na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie ukończyła kurs prawa europejskiego na Uniwersytecie w Maastricht (Holandia) zakończony przyznaniem tytułu LL.M. W styczniu 2001 r. Marta Sendrowicz obroniła doktorat z dziedziny prawa ochrony konkurencji na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Jest adiunktem w katedrze Prawa Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie prowadzi ćwiczenia oraz wykłady z prawa europejskiego i prawa ochrony konkurencji.

admin
Dodane przez admin Kwiecień 4, 2012 11:31
Napisz komentarz

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Bądź pierwszą osobą która doda komentarz do artykułu.

Napisz komentarz
Zobacz komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Wymagane pola oznaczone są*

Wydarzenia

No events found