Warsztaty SPK – 9 lutego 2012 r.

Szymon Syp
Dodane przez Szymon Syp Styczeń 18, 2012 12:47 Uaktualniony

Warsztaty SPK – 9 lutego 2012 r.

Poniżej zaproszenie Stowarzyszenia Prawa Konkurencji dotyczące warsztatów, które odbędą się 9 lutego br.:

Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy na warsztaty Stowarzyszenia Prawa Konkurencji pt.: „Orzecznictwo Sądu Najwyższego w sprawach z zakresu ochrony konkurencji i konsumentów w latach 2010-2011”, które odbędą się w czwartek, 9 lutego 2012 r. o godz. 17:30 (rejestracja uczestników od godz. 17:00 do 17:30) w siedzibie Stowarzyszenia tj. aktualnie w kancelarii Salans, Rondo ONZ 1, piętro XXX.

Warsztaty poświęcone będą prezentacji dorobku orzeczniczego Sądu Najwyższego w latach 2010-2011 w sprawach z zakresu ochrony konkurencji. Mają na celu identyfikację rozstrzygniętych problemów prawnych i ewentualnych linii orzeczniczych w zakresie poszczególnych instytucji prawa ochrony konkurencji i publicznoprawnej ochrony konsumentów oraz sądowej kontroli działalności organu ochrony konkurencji i konsumentów (z uwzględnieniem orzecznictwa z zakresu regulacji energetyki i telekomunikacji).

Wykład wygłosi dr Dawid Miąsik – adiunkt w Zakładzie Prawa Konkurencji INP PAN, asystent-specjalista ds. orzecznictwa, członek Biura Studiów i Analiz Sądu Najwyższego, redaktor (wraz z A. Jurkowską i T. Skocznym) komentarza do Ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów.

Wstęp na warsztaty jest wolny dla członków SPK, ale obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym spk@spk.com.pl lub telefonicznie 022-242 56 54.

Pozdrawiam,

Magdalena Pawlak
asystentka zarządu

Szymon Syp
Dodane przez Szymon Syp Styczeń 18, 2012 12:47 Uaktualniony
Napisz komentarz

Brak komentarzy

Co o tym myślisz?

Bądź pierwszą osobą która doda komentarz do artykułu.

Napisz komentarz
Zobacz komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Wymagane pola oznaczone są*

Wydarzenia

No events found